Logo

CFMOTO a ocupat primul loc în proba OPEN SSV TRIAL în cadrul concursului Mărțișoare de Noroi!

Felicitări lui Botis Ilie și George Florea pentru locul pe podium cu CFMOTO Zforce 1000 Sport R în prima lor competiție.

Anul competițional al Campionatului Național de Off-Road a început cu o cursă plină de adrenalină și spirit competitiv, iar bucuria de a fi din nou pe track s-a simțit încă de la înscrieri.

Când vine vorba de acțiune, Cupele Mărțișoare de Noroi sunt evenimente de neratat! A opta ediție a avut loc recent la Sărata Monteoru și a atras un număr impresionant de 78 de echipe din toată țara.

Cursa Trophy a fost una excelentă, dar nu au lipsit momentele dificile, cu 11 abandonuri înregistrate în toate clasele. Cu toate acestea, cei care au reușit să termine cursa au fost cu atât mai fericiți de victorie.

Felicitări tuturor participanților pentru spiritul competitiv de care au dat dovadă. #MărțișoareDeNoroi a fost un succes și ne bucurăm să vedem că sportul și spiritul de echipă sunt încă vii în România.